Якщо фронт залишатиметься стабільним, Україна зможе озброїти та навчити нові бригади для контрнаступу цьогоріч, — Зеленський

Читать на русском

Якщо фронт залишатиметься стабільним, Україна зможе озброїти та навчити нові бригади для контрнаступу цьогоріч, — Зеленський

Якщо фронт залишатиметься стабільним, Україна зможе озброїти та навчити нові бригади для контрнаступу цьогоріч , — Зеленський

Таку думку висловив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The Washington Post, оприлюдненому у п’ятницю, 29 березня.

За його словами, якщо ситуація на полі бою залишатиметься стабільною, Україна зможе озброїти й навчити нові бригади в тилу, аби провести новий контрнаступ пізніше цього року.

«Якщо ти не робиш кроків для підготовки нового контрнаступу, Росія зробить їх. Це те, чого ми навчилися в цій війні: якщо ти чогось не зробиш, це зробить Росія», — підсумував Зеленський своє бачення війни.

Президент також розповів про програму створення армії безпілотників українського виробництва — зокрема таких, що можуть досягати 1000 кілометрів і більше вглиб Росії. Водночас він визнав, що лише дронами перемогти у війні не можна.

«Ми можемо використовувати військово-морські дрони, щоб витіснити їхній флот з наших територіальних вод і всієї західної частини Чорного моря, так. Але цього недостатньо для перемоги. Це безпілотники, а не ракети», — сказав Зеленський.
Новости

Инсайды, Коррупция