Війська РФ самі "засвітили" іранські 122-мм міни виробництва 2023 року

Читать на русском

Війська РФ самі

Війська РФ самі "засвітили" іранські 122-мм міни виробництва 2023 року

Іранські боєприпаси зовні відрізняються від мін російського виробництва, а саме — мають характерний яскраво-коричневий колір або тубус такого ж кольору.

Російські окупанти самі оприлюднили фото 122-мм мінометних боєприпасів, які були вироблені в Ірані. Як повідомили 3 квітня оглядачі "Мілітарного", міни були виготовлені 2023 року і поставлені одразу з пороховими зарядами в пластиковому тубусі.

Експерти виявили в соцмережах пост із фотографіями іранських 122-мм мін, які були поставлені на озброєння російської армії. Самі боєприпаси зовні відрізняються від мін російського виробництва, а додаткові порохові заряди необхідні для збільшення максимального радіуса ураження боєприпасу.

Експерти зазначають, що 2023 року Тегеран продав Москві боєприпаси для війни проти України на суму трохи більше мільйона доларів. Причому контракт було укладено роком раніше — у вересні 2022 року.

іранська міна 122-мм qrxiquieuidtant

іранська міна 122-мм

Цю інформацію оприлюднило британське інформаційне агентство Sky News. У матеріалі, де журналісти посилалися на "інформоване джерело", йшлося про те, що Іран продав Росії різні види танкових і артилерійських боєприпасів на суму 800 000 фунтів стерлінгів (1 млн доларів). Крім того, угода включала постачання стволів для танків Т-72 і САУ.

Оглядачі "Мілітарного" зазначили, що українські війська також використовують 122-мм фугасні артилерійські снаряди іранського виробництва. Цей вид боєприпасів, пишуть експерти, можна впізнати за яскраво-коричневим кольором (або тубусом цього кольору), розташуванням порохових зарядів і маркуванням. Причому до Збройних сил України зброя потрапляє через уряд США, який свого часу конфіскував боєприпаси у КВІР (Корпус вартових Ісламської революції Ірану).
Новости

Инсайды, Коррупция