Міненерго: негода спричинила знеструмлення в чотирьох областях 

За даними Міненерго, протягом доби енергетики повернули світло 34 тисячам абонентів у 38 містах і селах на Донеччині, ще 45,5 тисячі залишаються без світла

Внаслідок погодних умов 173 населених пункти в чотирьох областях напередодні залишалися без світла, повідомило Міністерство енергетики вранці 16 квітня.

За даними відомства, через грозу та пориви вітру були знеструмлені:

  • 96 населених пунктів (15,5 тисяч споживачів) у Дніпропетровській області
  • 88 на Запоріжжі (38 із них вже заселені); ще 3,7 тисячі споживачів знеструмлені через бойові дії
  • 20 населених пунктів (понад 5 тисяч споживачів) у Кіровоградській області
  • 7 населених пунктів (3,4 тисячі абонентів) на Київщині

За даними Міненерго, протягом доби енергетики повернули світло 34 тисячам абонентів у 38 містах і селах на Донеччині, ще 45,5 тисячі залишаються без світла.

Крім того, внаслідок бойових дій знеструмлені близько 3 тисяч абонентів у Херсоні, 1,3 тисячі – на Чернігівщині.

12 квітня міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що українська енергетична система зберігає стабільність попри серію російських атак із застосуванням ракет і безпілотників. За словами міністра, найскладнішою наразі є ситуація з електропостачанням у Харкові та Харківській області, де застосовуються графіки відключень.

За даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Серед іншого, внаслідок російської атаки повністю зруйнована Трипільська ТЕС, яка розташована за 20 кілометрів від Києва, повідомила компанія «Центренерго».

Форум
Новости

Инсайды, Коррупция