Російський корабель проєкту 20360М «Володимир Пялов» вивели з елінгу

Російський корабель проєкту 20360М «Володимир Пялов» вивели з елінгу

Російський корабель проєкту 20360М «Володимир Пялов» вивели з елінгу

Корабель проєкту 20360М має укріплений корпус для виконання завдань за умов льодового покриття. Таким чином, флот РФ має намір зміцнити свої логістичні можливості, зокрема у північних регіонах.

На російському суднобудівному заводі ОСК "Вимпел" розпочалося складання корабля проєкту 20360М "Володимир Пялов", який має стати ключовим елементом у системі постачання ВМФ Росії. Про це повідомила пресслужба Міноборони РФ.

У пресрелізі йдеться про те, що на підприємстві "відбулося викочування з елінгу на відкритий стапель морського транспорту озброєння" цього корабля.

Фактично кораблі проєкту 20360М є спеціалізованими суднами, призначеними для прийому, зберігання та транспортування боєприпасів на підводні човни та надводні кораблі. Таким чином, флот РФ має намір зміцнити свої логістичні можливості, у тому числі в північних регіонах, оскільки, як повідомляється, "Володимир Пялов" має укріплений корпус для виконання завдань в умовах льодового покриття.

Корабель проекту 20360М dqdiqhiqdkidedant

Корабель проєкту 20360М

Корабель має довжину 80 метрів, а повна водотоннажність становить понад 3600 тонн. При цьому його конструкція з подвійними бортами та днищем передбачає наявність двох вантажних трюмів та вертолітного майданчика, що розширює функціональні можливості корабля.

Крім того, передбачено вантажний майданчик та кран вантажопідйомністю 20 тонн. Російські пропагандисти стверджують, що такі характеристики забезпечують судну високу мореплавність та здатність виконувати завдання у різних морських умовах.

Корабель проекту 20360М

Корабель проєкту 20360М

За інформацією росЗМІ, після завершення фінальної стадії будівництва та серій випробувань "Володимир Пялов" повинен буде приєднатися до Балтійського флоту РФ з метою посилити його потенціал у галузі логістики та оперативного реагування.

Зазначимо, що на сьогоднішній день у Росії будують два кораблі проєкту 20360М – "Володимир Пялов" і "Геннадій Дмитрієв", причому другий, ймовірно, має увійти до складу Чорноморського флоту РФ.
Новости

Инсайды, Коррупция