У Франції половина молоді була б готова воювати в Україні для захисту своєї країни, - опитування

У Франції половина молоді була б готова воювати в Україні для захисту своєї країни, — опитування

У Франції половина молоді була б готова воювати в Україні для захисту своєї країни, — опитування

Кожен другий серед французької молоді був би готовий піти до армії і воювати на території України, якби це було потрібно для захисту Франції.

Такі результати опитування днями оприлюднили у Франції, їх наводить низка французьких ЗМІ, серед яких Le Parisien.

Дослідження проводили на замовлення Інституту стратегічних досліджень військової школи (IRSEM) та Загального управління з питань міжнародних відносин і стратегії (DGRIS) – органів у структурі Міноборони Франції. Його результати оприлюднили 12 квітня, а збір даних проводився вже багато місяців тому.

Керівниця дослідження Анн Мюксель проаналізувала серію опитувань, серед яких анкетування, проведене Ipsos серед 2300 французів 18-25 років ще влітку 2023 року.

У ньому було запитання "Якби захист Франції потребував вашої участі у війні в Україні, чи готові були б ви долучитися до захисту вашої країни?". 51% опитаних, серед яких і хлопці, і дівчата, відповіли ствердно, з яких 17% дали максимально впевнену відповідь і 34% відповіли "напевно, так".

У питанні без згадок України 57% опитаних висловили готовність взяти у руки зброю для захисту Франції у разі війни.

Близько третини опитаних, 31%, прихильно ставляться до потенційної участі французьких військ у війні на боці України, тоді як серед покоління 50+ таких 17%.

62% опитаних вважають за доцільне відновити загальну військову службу, яку Франція скасувала у 1997 році.
Новости

Инсайды, Коррупция