НАБУ: в Україні та Польщі пройшли обшуки через ймовірні закупівлі зброї за завищеними цінами

НАБУ: в Україні та Польщі пройшли обшуки через ймовірні закупівлі зброї за завищеними цінами

Пресслужба Міноборони поширила заяву НАБУ, не коментуючи ситуацію

Національне антикорупційне бюро України та правоохоронці Польщі провели обшуки в двох країнах через ймовірні зловживання на закупівлях зброї з квітня 2022-го по лютий 2023 року – про це повідомила пресслужба НАБУ 9 квітня.

«Слідчі дії спрямовані на дослідження ланцюга постачання іноземного озброєння та перевірки інформації про можливе штучне завищення його вартості через участь компаній-посередників, зареєстрованих за межами України», – повідомляє пресслужба Бюро.

Отримані докази планують використати для «для надання правової оцінки діям посадовців», конкретних посад НАБУ не називає. У відомстві додають, що чинне керівництво Міністерства оборони сприяє розслідуванню.

Бюро зазначає, що обшуки пройшли в рамках співпраці НАБУ й САП із Відділом по боротьбі з кримінальним терором і вбивствами Столичного управління поліції Польщі в межах механізму міжнародної правової допомоги.

Пресслужба Міноборони поширила заяву НАБУ, не коментуючи ситуацію.

У лютому 2024 року Національне антикорупційне бюро повідомило, що під час розслідування закупівлі Міністерством оборони продуктів підтвердило існування корупційної схеми.

Форум
Новости

Инсайды, Коррупция