У Харкові через нічну атаку РФ загинули четверо людей, серед них є рятувальники – влада

У Харкові через нічну атаку РФ загинули четверо людей, серед них є рятувальники – влада

За даними ДСНС, рятувальники, які прибули за викликом на одну із адрес, зазнали повторного удару дронами –  двоє з них від отриманих поранень загинули на місці, ще один помер по дорозі в лікарню.

У Харкові внаслідок нічних російських ударів загинули четверо людей, ще пʼятеро поранених, повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Маємо чотирьох загиблих на місці повторного прильоту по житлових будинках у густонаселеному районі Харкова. Там же пʼятеро поранених. В іншому районі міста попередньо маємо одного загиблого, там влучання в приватному секторі», – написав він у телеграмі.

Терехов також попередив про про можливі перебої зі світлом у деяких районах Харкова.

За даними голови Харківської ОВА, внаслідок кількох хвиль ударів «шахедами» у місті загинули чотири людини, щонайменше 10 зазнали поранень.

Близько 1:00 4 квітня російські війська «шахедами» атакували Харків. Місцева влада повідомила про удари по приватних, так і багатоквартирних житлових будинках. На місці одного з прильотів почалася пожежа, ще на одному – обвалилися плити житлового будинку.

За даними ДСНС, внаслідок нічних атак РФ загинули троє співробітників служби. Рятувальники, які прибули за викликом на одну із адрес, зазнали повторного удару дронами – двоє з них від отриманих поранень загинули на місці, ще один помер по дорозі в лікарню. Поранень зазнав також один рятувальник. Пошкоджено три одиниці техніки ДСНС.

Наразі триває ліквідація наслідків.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони, зокрема, Харківщину. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум
Новости

Инсайды, Коррупция